Desi Elektronik Kilit Sistemleri

 • Desi Classic Parmak İzli Alarmlı Kapı Kilidi
  0 out of 5
  FC-80

  Desi Classic Parmak İzli Alarmlı Kapı Kilidi

  Desi Classic FC 80 parmak izli kilit sistemi ile çelik kapılarınızı parmağınız ile çok rahat açabileceksiniz. Sistem içerisinde dahili olarak gelen alarm ile kapınızda ki güvenlik çok daha üst seviyeye ulaşmış olacaktır. Diğer desi parmak izi ürünlerinden farklı olarak kapı üzerine ankastre montaj edilebilmesi çok estetik bir görüntü sağlamaktadır.
 • Desi Classic Parmak İzli Kapı Kilidi
  0 out of 5
  FC-60

  Desi Classic Parmak İzli Kapı Kilidi

  Desi Classic FC 60 parmak izli kilit sistemi ile çelik kapılarınızı parmağınız ile çok rahat açabileceksiniz. Diğer desi parmak izi ürünlerinden farklı olarak kapı üzerine ankastre montaj edilebilmesi çok estetik bir görüntü sağlamaktadır.
 • Desi Classic Parmak İzli Kumandalı Kapı Kilidi
  0 out of 5
  FRC-80

  Desi Classic Parmak İzli Kumandalı Kapı Kilidi

  Desi Classic FRC 80 parmak izli kilit sistemi ile çelik kapılarınızı parmağınız ile çok rahat açabileceksiniz. Desi FRC 80 sadece parmak izi ile değil aynı zamanda uzaktan kumanda ile de kapınızı açma ve kapama yapabilirsiniz. Diğer desi parmak izi ürünlerinden farklı olarak kapı üzerine ankastre montaj edilebilmesi çok estetik bir görüntü sağlamaktadır.
 • Desi Classic Parmak İzli Kumandalı Kapı Kilidi
  0 out of 5
  FC-100

  Desi Parmak İzli Kumandalı ve Alarmlı Kapı Kilidi

  Desi Classic FC 100 parmak izli kilit sistemi ile çelik kapılarınızı parmağınız ile çok rahat açabileceksiniz. Sistem içerisinde dahil olan uzaktan kumanda ve alarm sistemi sayesinde çok daha güvenli rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Diğer desi parmak izi ürünlerinden farklı olarak kapı üzerine ankastre montaj edilebilmesi çok estetik bir görüntü sağlamaktadır.
 • Desi Steely SR Kilit Tipi Kapı Alarmı
  0 out of 5
  Steely SR

  Desi Steely SR Kilit Tipi Kapı Alarmı

  Desi Steely SR alarm sistemi normal alarm sistemlerinden farklı olarak kapı içerisine ankastre olarak montaj edilen darbeye duyarlı alarm sistemidir. Kapınıza uygulanacak darbe veya levye müdahalesinde alarm sistemi devreye girerek kapınız açılmadan ses çıkaracaktır.
 • Desi Utopic R Bluetooth Akıllı Kilit
  0 out of 5
  Utopic R - UBC 100

  Desi Utopic R Bluetooth Akıllı Kilit

  Desi Utopic R UBC 100 Bluetooth düşük güç ve Z-wave bağlantı seçeneklerini barındırmaktadır. Silindirik kilitli tüm kapılara uyumludur.
 • Desi Utopic2 Parmak İzli Kapı Kilidi
  0 out of 5
  UFC-60

  Desi Utopic2 Parmak İzli Kapı Kilidi

  Desi Utopic2 UFC 60 parmak izli kilit ahşap veya metal kapılarda rahatlıkla kullanıma uygun olması için tasarlanmış tamamen yerli üretimi ile sektöründe öncü olmayı başarmış bir elektronik kilit sistemidir.
 • Desi Utopic2 Uzaktan Kumandalı Kilit
  0 out of 5
  URC-60

  Desi Utopic2 Uzaktan Kumandalı Kilit

  Desi Utopic2 URC 60 motorlu silindirli kilit ahşap veya metal kapılarda uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Rolling kod teknolojisine sahip kumandası ile kopyalanmasının önüne geçilmiştir.